Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Туристам у Чернігові вже цієї весни пропонуватимуть скористатися туристичною карткою, яка зробить знайомство з містом не лише цікавим, але й більш заощадливим для їх гаманців.
Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської міської ради.
Минулого тижня у Чернігівському Туристичному інформаційному центрі презентували мобільний додаток – PayForSay – City Card. Зустріч відбулася за участю рестораторів, готельєрів та представників музеїв. З ними обговорили умови співпраці та привілеї, які вони можуть запропонувати гостям нашого міста.
Заступниця начальника управління культури та туризму міської ради Катерина Литвин повідомила, що переважна більшість закладів харчування і розміщення, які занесені у каталог туристичних об’єктів погодилися на таке обговорення. Також і перевізник, з яким раніше вже починали робити певного роду туристичні продукти – теж погодився. Наразі йдуть перемовини з музеями та фірмами таксі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WI-FI ПОКРИТТЯ ТА ПЛАТІЖНІ ТЕРМІНАЛИ: «КАЧАНІВКУ» ЗРОБЛЯТЬ «ДРУЖНЬОЮ» ДО ТУРИСТІВ
Наявність таких карток у європейських містах – гарна практика, адже вони надають туристам низку переваг у вигляді знижок у музеях, кафе чи готелях. Такі картки там - переважно пластикові.
Чернігівський ТІЦ пропонуватиме туристам скористатися мобільним додатком. Зараз вже йдуть перемовини з розробниками щодо його створення. І це буде перший такий додаток для туристів, який запрацює у нашій країні – на території Чернігова.
Після погодження деталей співпраці необхідна інформація буде розміщена на мобільному додатку, який планують запустити разом із новим туристичним сезоном цієї весни.
Фото — ілюстративне.
В Україну 16 квітня прилетіло 117 тисяч доз вакцини проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech. Торговельна назва цієї вакцини Comirnaty. Розподіл вакцин: по 1170 доз у кожну з областей та в місто Київ. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook. За його словами, щеплення розпочнеться з 18-го квітня із Київської області, а з 19-го по всій Україні. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ПОЧАЛИ ВАКЦИНУВАТИ КИТАЙСЬКОЮ
Системна робота триває: команда Валерія Дубіля забезпечила Олишівську громаду медобладнанням ВІДЕО
Коронавірус на Чернігівщині: 594 людей захворіли, семеро померли
Чернігівська «Десна» програла «Минаю»
У Чернігові помер директор палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді
17 апреля 2021
17:26Системна робота триває: команда Валерія Дубіля забезпечила Олишівську громаду медобладнанням ВІДЕО
17:10Коронавірус на Чернігівщині: 594 людей захворіли, семеро померли
16:55Чернігівська «Десна» програла «Минаю»
14:32За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 303 людини
13:52Громада з Чернігівщини виграла грант на створення веломаршруту
12:35Неподалік Чернігова горів мікроавтобус та легковик
12:17На Чернігівщині жінка зняла з понад сотні могил таблички, металеві розп’яття та фотографії померлих
11:58В Україні публічних людей не вакцинуватимуть залишковими дозами Pfizer
11:33У Чернігові помер директор палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді
11:10Проти пожеж: 2021 року Чернігівський лісгосп створить 700 кілометрів мінералізованих смуг
16 апреля 2021
19:38Слухові апарати: обираємо відповідний апарат для повернення слуху
19:33Типы сайтов и их предназначение
19:29Что нужно знать перед покупкой винилового проигрывателя: как не попасться на маркетинговые уловки
19:27Как выбрать перфоратор?
18:21Невідомі розорали захисні смуги навколо водойми на Чернігівщині
17:26Допоможіть встановити особу чоловіка, тіло якого торік знайшли в каналізаційній ямі біля кафе у Неданчичах
16:52У Прилуках з початку квітня оштрафували 27 порушників карантинних обмежень
16:16Чернігівець виборов «бронзу» на Кубку України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно – рухового апарату
15:38Недобудований цегельний завод на Чернігівщині продадуть з онлайн-аукціона
15:15Не хотів платити: травмований водій маршрутки розповів про причину конфлікту
14:51За минулу добу в області вакцинували 238 людей
14:17У міськраді Чернігова хочуть прибрати екран-бігборд біля ЦУМу
13:32Чоловік, що сильно обгорів під час пожежі у Добрянці, помер в лікарні
12:46На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів
12:12Ремонт басейну в чернігівському колегіумі №11 подорожчав на півмільйона
Смотреть больше новостейСистемна робота триває: команда Валерія Дубіля забезпечила Олишівську громаду медобладнанням
Вчасна допомога: психоневрологічній лікарні передано медобладнання від нардепа Валерія Дубіля
«Батьківщина» ініціює проведення референдуму з п'яти важливих питань
У парку «Беремицьке» розмножилися врятовані волонтерами борсуки
Валерій Дубіль передав медикам Варвинщини обладнання для боротьби з коронавірусом
Від 3 тисяч і до 21 тисячі гривень за випалювання трави та сміття: на Чернігівщині тривають рейди
«Стадіону не буде»: мер Прилук запросила опозицію до сесійної зали
«Батьківщина» вимагає від влади захистити лікарів та пацієнтів
Екскурсія зниклим селом Блешня, що на Чернігівщині
Цьогоріч на Чернігівщині відремонтують 97 кілометрів доріг місцевого значення
Депутат облради Іван Якуб хоче покінчити з корупцією та безоплатно передати ліси – громадам ВІДЕО
10 років гарантії дає підрядник на 70 км відремонтованої траси Київ-Чернігів ВІДЕО