Високий Вал (VAL.UA) – найстарше онлайн-видання Чернігова, засноване ще 2001 року Олегом Головатенко. Неодноразово сайт було визнано найвпливовішим ЗМІ Чернігівщини. Останні два роки над проектом працює нова команда, нам вдалося сформувати потужний колектив журналістів та операторів. Творчий напрямок видання нині очолює головний редактор Юрій Михуля.
На сьогоднішній день, середня відвідуваність сайту складає близько 10 000 унікальних користувачів на добу. Спільнота «Високого Валу» у Facebook - налічує близько 14 000 підписників. Це одні з найбільших показників серед чернігівських медіа. Улітку 2018 року ми відновили випуск однойменної газети.
11 листопада 2018 року розпочався новий етап в розвитку нашого ресурсу – ми оновили дизайн сайту та запустили мобільну версію. Цим самим зробили VAL.UA максимально зручним для читачів. Разом з цим ми змінюємо і наповнення сайту.
"Високий Вал" відкритий до співпраці з журналістами та зацікавленими у поширенні інформації медіа структурами.
З повагою, керівник проекту «Високий Вал» Артем Євминець
Наші координати:Україна перебуває напередодні дуже активної фази війни із Росією. Активізація подій на фронті очікується у лютому-березні.
Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на представника Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова в ефірі телеканалу Freedom.
«Ми знаходимося напередодні дуже активної фази. І лютий, і березень будуть дуже активні дії», – сказав він.
Юсов зазначив, що зараз ситуація на фронті важка. Росіяни продовжують наступальні дії.
За його словами, враховуючи стан війська та техніки РФ, нічого іншого, окрім як воювати кількістю, у них не залишається. Він також додав, що втрати противника набагато більші, ніж в українських захисників.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ СВЯТКУЄ ЮВІЛЕЙ – 90 РОКІВ
Представник розвідки сказав, що росіяни розуміють, що міжнародна підтримка України посилюється. До того ж, незабаром відбудеться наступне засідання у форматі «Рамштайн». Тому РФ продовжує кидати на штурмові дії частково мобілізованих, а також найманців із ПВК «Вагнера» та інших приватних військових компаній.
«Майстерність та мотивація українських воїнів, плюс техніка та плюс озброєння - як вітчизняні, так і допомога від міжнародних партнерів, - це те, що зрештою переломить перебіг цих наступальних дій», – додав Юсов.
У ніч на 22 березня близько 23:30 російські окупанти атакували Україну ударними дронами-камікадзе іранського виробництва типу «Shahed- 136/131». Загалом зафіксували пуски 21 ворожого БпЛА з північного напрямку (Брянська область). Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛІКАРКА З ЧЕРНІГІВЩИНИ ТА МАТИ ТРЬОХ ДІТЕЙ ПРОЙШЛА ВІДБІР ДО ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ НАЦПОЛІЦІЇ «ЛЮТЬ» Силами та засобами
Ремонт контактної мережі на ЗАЗі планують завершити у травні-червні
Зруйновану росіянами лижну базу у Чернігові можуть почати відбудовувати вже у наступному році
Біля Чернігова замість тимчасової переправи встановили металевий міст. ФОТО
Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: на Чернігівщині розкрили вбивство мешканця Конотопа
23 Березня 2023
09:32На Чернігівщині з річки дістали тіло потопельника
22 Березня 2023
17:34Плавайте безпечно та приємно з хімією AquaDoctor
17:28Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: на Чернігівщині розкрили вбивство мешканця Конотопа
16:25Біля Чернігова замість тимчасової переправи встановили металевий міст. ФОТО
15:55Поліція повернула на місце викрадений пам’ятний знак з центра Чернігова. ФОТО
14:29Що необхідно знати перед відкриттям физичної особи-підприємець?
13:45Зруйновану росіянами лижну базу у Чернігові можуть почати відбудовувати вже у наступному році
12:25На Чернігівщині 14 підприємств винні своїм працівникам близько 23,5 млн гривень
11:23На Чернігівщині попрощалися з військовим, який загинув на навчаннях 18 березня. ФОТО
10:43У Чернігові підпалили припаркований біля будинку легковик. ФОТО
10:00ППО вночі збила 16 дронів, які росіяни запустили з північного напрямку
09:26У Чернігові нетверезий водій вантажівки їздив містом
21 Березня 2023
19:18Осознанное инвестирование: как добиться успеха в мире трейдинга
18:40Двоє жителів Чернігівщини облаштували домашню нарколабораторію, де виготовляли до 5 кілограмів амфетаміну щомісяця
17:25Чернігівський дільничний поліцейський допоміг врятувати життя собаки
16:42На території Ніжинського водоканалу висадили дві тисячі саджанців сосни. ФОТО
15:27У Чернігові затримали чоловіка, який підпалив двері до квартири в багатоповерхівці
14:14У Ніжині дворічний хлопчик потрапив під авто, яким керував працівник ДСНС: дитина у лікарні
13:23Ремонт контактної мережі на ЗАЗі планують завершити у травні-червні
12:21Що буде, якщо не прийти до ТЦК після вручення повістки: пояснення адвоката
11:46На Корюківщині чоловік загинув під вантажівкою, завантаженою лісом
11:05Оперативна диспетчерська Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф матиме автономне живлення
10:10Випускниця 20-ї школи з Чернігова озвучила «Мавку»
09:20На трасі на межі Чернігівської та Сумської областей знайшли тіло невідомого чоловіка
20 Березня 2023
18:08У Чернігові чоловік посварився з дружиною та повідомив поліції, що йому погрожують фізичною розправою
Дивитися більше новинЯк бійці ЗСУ захищають небо Чернігівщини від атак іранських «Шахедів». ВІДЕО,
Освідчився на площі: у Чернігові поліцейські допомогли воїну зробити сюрприз для коханої
У Прилуках скликають сесію – депутатів закликають прийти на засідання
На Чернігівщині прикордонники врятували пораненого
Ланцюжок допомоги — від маленьких діток до захисників
БФ «Надія» доставив українським лікарям медикаменти зі США
У Чернігові «на зебрі» збили жінку з немовлям у візочку: вони у
«На Чернігів росіяни точно не полізуть, а якщо будуть спроби – отримають гідну відсіч», – Віктор
Чернігівська команда «Батьківщини» надає медичний інвентар для потребуючих
Пенсіонера з Чернігівщини, який із рушниці збив російський літак, нагородили
Вибух в Затоці: один житель Чернігівщини загинув, інший – у лікарні
У Деснянській громаді після ракетного обстрілу 300 квартир потребують ремонту.